Intymni

Jest to forum o intymnych sprawach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-07 16:42:53

adamek

Gość

nago po lesie

tak tej jesieni wszedłem na forum o  nagich sytuacjach i m.in. czytałem kilka historii o spacerowaniu  nago po lesie (często ktoś ich tam widział)

i od tamtej pory sam mam ochotę pospacerować i mam nadzieję że w lecie uda mi się lecz chcę to zrobić gdzieś nie w mojej okolicy żeby ktoś znajomy mnie nie zobaczył a tak szczerze mówiąc to chyba chciałbym wtedy spotkać kogoś nieznajomego żeby mnie tak zobaczył bo chcę poczuć taka adrenalinkę jak to jest

wiem że to głupie ale czemu nie spróbować ;D

 

#2 2012-05-27 00:12:36

Maciej

Gość

Re: nago po lesie

Też uwielbiam chodzić nago po lesie a szczególnie jeździć na rowerze. Miałem 3 takie sytuacje, że ktoś mnie zobaczył. Kiedyś jechałem sobie spokojnie (na razie ubrany) przez las polną ścieżką. Gdy las się skończyl postanowiłem się rozebrać i kończyłem podróż rowerem nago. Droga była bardzo mało uczęszczana, ale czasami ktoś przejechał rowerem. Zastanawiałem się długo czy przejechać ten odcinek czy nie (około 100 m). Wkońcu się zdecydowałem. Jadę i jadę spokojnie, przejechałem 80 m odwracam się a tu za mną pędzi rowerzysta. Widzę że jest jeszcze daleko ale moją dupę z daleka na pewno zobaczył. Zacząłem jechać jak szalony przed siebie, a on coraz bliżej.....tuż przed końcem wskoczyłem w gęste krzaki położone troche niżej tak że mogłem się schować razem z rowerem. Po 15 sekundach przejechał i odetchnąłem z ulgą.
Drugi przypadek wydarzył się na tej samej drodze brzegiem lasu. Droga na końcu prowadziła w górę i skręcała w prawo. Na samej górce było takie miejsce gdzie czasami przesiadywali różni kolesie popijając co nieco, można było tam rozpalić ognisko, usiąść na drewnianym palu i odpocząć. Ale tego dnia nikogo tam nie było, był straszny upał. Z samej górki droga prowadziła w dół tak że można było wcześniej dostrzec czy ktoś nie nadjeżdża. Postanowiłem rozebrać się i popatrzeć w dal na pole rozciągające się baaardzo daleko. Czyli byłem odwrócony tyłem do tej drogi, którą mógł ktoś nadjechać. Zrobiło mi się bardzo przyjemnie, lekki wiaterek, żar z nieba....aż tu nagle ktoś wyjeżdża z tej drogi....nie zauważyłem go. Wjeżdża pod górę i widzi mnie całego nagiego i pyta : - Co to, plaża naturystów czy co?? Ech.... i stanął i się gapi....miał około 35 lat. Podnieciło mnie to że on na mnie patrzy nie zasłaniałem się. Trwało to jakieś 2 minuty. A ja na to że musiałem się wysrać i zdjąłem ubranie żeby nie pobrudzić. Po tych słowach patrzył sie jeszcze jakieś pół minuty i odjechał. Ja w szoku....myślę facet jedź już.....Wyczułem że też go to kręciło. W innym przypadku pojechałby od razu nie zadawając żadnego pytania. Jak odjechał ja jeszcze przez 15 minut chodziłem sobie bez ubrania.
Trzecia sytuacja zdarzyła się w tym samym lesie. Jade sobie nago na rowerze i dojeżdżam do drogi gdzie trzeba skręcić w lewo albo w prawo. Nagle widzę, że z prawej strony idzie ktoś w moim kierunku i to bardzo szybko. Ja w nogi w prawo zacząłem pędzić jak szalony. Dobrze że droga nie była taka prosta i facet nie mógł zobaczyć mojej gołej dupy. Ale serce mi waliło jak opętane. Na końcu lasu skręciłem w lewo, ukucnąłem i czekam. Czekam i czekam a jego nie ma. Mówię do siebie eeeech....wstaję. Aż tu nagle pojawia postać grzybiarza. Szybko kucnąłem i udaję że naprawiam rower kręcąc pedałami raz w lewo raz w prawo. Popatrzył jeszcze raz i przygląda się.....Trawa była średniej wysokości więc wydaje mi się że chciał sprawdzić czy naprawdę jestem nago czy nie. Coś mu nie pasowało. I po chwili odszedł.
Jeszcze miałem parę takich sytuacji ale nie będę ich opisywać.
Pozdrawiam

 

#3 2012-09-08 21:18:37

 rafał93

Administrator

Punktów :   

Re: nago po lesie

ja też lubię spacerować nago  po lesie ale jeszcze nikt mnie nie przyłapał

Offline

 

#4 2022-07-21 09:36:50

 brakmarcina

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: nago po lesie

ja lubie tak po lesie nagolasa rowerem śmigać. jeszcze nie zdarzyło mi się żeby ktoś mnie zobaczył ale widząc swoje reakcje na szelest w krzakach to pewnie by mnie zalał pot

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-uszatek.pun.pl www.wsclan.pun.pl www.ultrasforum.pun.pl www.menagospeedway08.pun.pl www.pomoc-psychologiczna.pun.pl