Intymni

Jest to forum o intymnych sprawach


#1 2011-10-31 15:58:28

barcik

Gość

czy to pedofilia?

witam

mam na imie hubert i mam 19 lat

mam taki problem gdyż podniecają mnie 14-15latki (niektóre nawet 13 jeśli szybciej dojrzewają) i niewiem czy wszyscy tak mają czy to powód do zmartwień i powinienem się udać na jakieś leczenie?

kiedyś przypadkiem widziałem nago moją 14 letnią siostrę i bardziej mnie ona podnieciła niż jak widzę moją 18letnią dziewczynę ;/


mam iść z tym do psychologa albo psychiatry czy to mi minie samo?

 

#2 2011-11-01 17:11:45

Jacko

Gość

Re: czy to pedofilia?

''Nie tak'' będzie z Tobą, jak przestaniesz nad sobą panować i będziesz takie dziewczyny molestował. Poza tym, to nie aż tak duża różnica wieku. Ja na przykład miałem kiedyś 9 lat starszą dziewczynę. Pamietaj: Je**ć schematy : )

 

#3 2011-11-02 13:27:37

barcik

Gość

Re: czy to pedofilia?

o to dobrze


panuję choć chętnie bym popatrzył na jakieś takie nagie laseczki ;p

 

#4 2012-01-26 20:27:51

Bronco Bill

Gość

Re: czy to pedofilia?

Myślę, że nie jest to żadna pedofilia, a raczej norma.
Ogromnej większości męskiej populacji podbaja się młodziutkie, kilkunastoletnie dziewczyny. Dojrzewają, zamieniając się z dziewczynek w kobiety. To najpiękniejszy moment rozwoju płci pięknej.
Tak samo bardziej podobają nam się róże, które zaczynają rozkwitać i mają śliczne młode pąki, a nie te mocno rozwinięte, a już na pewno nie stare i zwiędłe. 
Gdyby cię pociągały małe dziewczynki lub babcie - na pewno musiałbyś się leczyć, a tak - jest wszystko OK!

Często chodzę na plaże nudystów. W Polsce i za granicą. Pamiętam jak kiedyś (w latach 90-tych) w okolicach Wału Miedzeszyńskiego zaobserwowalem taką oto scenę. Na kocu gramy w karty. Obok nas gromada ludzi. Każdy się czymś zajmuje. W pewnym momencie do jednej z rodzin przychodzą dwie kobiety (matka przed 40-tką z córką około 13-14 lat) Stoją obok i rozmawiają z nimi. Nic się nie dzieje. Matka się rozbiera do naga (córka nie) i obie siadają obok swoich znajomych. Nadal nic szczególnego sie nie dzieje. W pewnym momencie córka też się rozbiera i staje naga obok siedzącej matki. Dziewczynka ma ładnie rozwiniete piersi, szczupłe ciało i wspaniałe, długie nogi. Oliwkowa cera, równo opalona, więc juz wcześniej musiała opalać się bez ubrania. Długie ciemne włosy związane w kucyk i miła, roześmiana buzia. Gdy się obraca do mnie przodem, widzę, że ma prawie łysy wzgórek. Normalnie cudo - dlatego ją tak dokładnie zapamietałem. Wyobraźcie sobie, że wszyscy wokolo patrzyli tylko na nią! My z chlopakami przestalismy grać w karty, ale obok nas kilku mężczyzn czytało książki lub cazety i nagle przestali - patrząc na te cudo. Nawet panie patrzyły na nia z zazdrością.
Zrobiła takie piorunujące wrażenie dlatego, że jej piękno przyciągało wzrok wszystkich wokół. Jej uroda, niewinność, świeżość i młodość skupiły się w jednym ciele - naprawdę pięknym ciele. Oczywiście po chwili każdy musiał wrocić do swych zajęć, bo głupie i niestosowne jest taki gapienie się na czyjeś ciało na nagiej plaży.
Piękno ludzkiego ciała jest jednym z najpiękniejszych arcydzieł. Można się nim zachwycać i oglądać.Dlatego od zawsze nagie ciało było inspiracją dla artystów.


ALE na koniec UWAGA!!!  Podziwianie takich nastoletnich nimfetek to jedno, a chęć skrzywdzenia - to zupełnie co innego.  Tych, którzy napadają na takie anioły, krzywdzą, okaleczaję, molestują czy gwałcą - należy się najbardziej surowa kara. Według mnie - nie powinno być żadnej litości dla takich bestii.

 

#5 2012-01-27 18:24:55

barcik

Gość

Re: czy to pedofilia?

dzięki

takim skur***ynem to nie jestem i dla takich to żądam kary śmierci!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokorni.pun.pl www.zionteam.pun.pl www.java24.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.skuterfans.pun.pl